درباره ما

درباره لیزارکو

فروشگاه اینترنتی لیزارکو مجموعه کامل و جامع از کالا، تجهیزات و اطلاعات فنی لوازم برقی ساختمان است که با بهره گیری از فناوری روز دنیا و حمایت و پشتیبانی فروشگاه برق ولیعصر که خود 40 سال سابقه درخشان در زمینه تهیه و توزیع لوازم برقی ساختمان را دارا می باشد، تلاش دارد تا در بستر اینترنت شرایط خریدی ایمن، سریع، با کیفیت و با صرفه را برای همکاران عزیز فراهم سازد.

فروشگاه برق ولیعصر(شرکت پویا تجارت بهساز) با دارا بود حدود 30 نمایندگی انحصاری و عاملیت فروش از کارخانجات نامی و معتبر میهن عزیزمان ایران در صنعت برق ساختمان پشتوانه ای قوی و اعتباری مطمئن برای فروشگاه لیزارکو و شما همکاران عزیز می باشد.

فروشگاه اینترنتی لیزارکو با کادری مجرب و متخصص تمام کالاهای مورد نیاز صنعت برق ساختمان را قبل از ارائه به بازار به صورت تخصصی مورد بررسی و کارشناسی قرار می دهد.تا بتواند تمامی اطلاعات فنی ، مزایا و معایب کالا را جهت خرید همکاران محترم و همچنین بررسی و مقایسه کالا جهت مصرف کنندگان گرامی ارائه دهد.

همواره یکی از اولویت های لیزارکو،تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها،برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید آنهاست.

فروشگاه اینترنتی لیزارکو کلیه لوازم برق ساختمان از جمله انواع آیفون های تصویری و صوتی، کلید و پریز های روکار و توکار، انواع لامپ های(کم مصرف، LED، رشته ای و...)، محافظ های صوتی تصویری و یخچال فریزر، سیار های سه خانه و چهار خانه، انواع سیم و کابل، لوازم روشنایی اعمم از لوستر، چراغ خواب و ...از برند های معروف و نامی همچون: جهان الکتریک، پارس شهاب، امیدپدیده، بدیع نور، افروغ، لیان، اخگر، سارو، الکتروپیک، تابا الکترونیک، جهان نما، نیک بین، سیم و کابل البرز،سیم و کابل آمل و مازندارن محصول تهیه می کند.

فروشگاه اینترنتی لیزارکو، با سرلوحه قرار دادن صداقت، رضایت و احترام به مشتری سعی بر ارائه هر چه بهتر خدمات به شما عزیزان دارد . امیدواریم در کنار شما بتوانیم به قله های اعتماد برسیم.

فروشگاه اینترنتی لیزارکو